Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MANTA - nowe odtwarzacze MP3 Strider A i Strider B (7.02.2006)

W ubiegłym miesiącu firma Manta Multimedia wprowadziała dwa nowe odtwarzacze MP3 - Strider A i Strider B. Oprócz podstawowej funkcji odtwarzania muzyki obydwa urządzenia pozwalają też na przeglądanie plików video, zdjęć i tekstów. Wszystko to na 1,5-calowym wyświetlaczu LCD z paletą 65.000 kolorów. Odtwarzacze zostały wyposażone w animowane menu w języku polskim. Aby oglądać pliki w formatach AVI lub MPEG trzeba je skonwertować do obsługiwanego przez urządzenia formatu MTV - stosowne oprogramowanie jest dołączne w zestawie. Ponadto odtwarzacz obsługuje pliki MP3, WMA, WMV, ASF i WAV. Pliki tekstowe obsługiwne przez odtwarzacze muszą być w formacie TXT. Stridery mają też mikrofon umożliwiający aktywowanie głosem cyfrowego dyktafonu. Odtwarzacze umożliwiają również, dzięki wbudowanemu radiu FM, słuchanie stacji nadających w paśmie 87-108 MHz.

Zasilanie opiera się na akumulatorach litowo-jonowych. Strider A i Strider B są dostępne w czterech pojemnościach - 128 MB, 256 MB, 512 MB oraz 1GB. Ceny za poszczególne wersje wynoszą odpowiednio:
128 MB ... 299 PLN
256 MB ... 399 PLN
512 MB ... 499 PLN
1 GB ... 599 PLN
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl