Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PURIST AUDIO DESIGN - kable Aqueous Anniversary oraz Purist Anniversary (7.02.2006)

Z okazji 20 rocznicy swego istnienia firma Purist Audio Design wypuściła okolicznościową serię dwóch nowych kabli Aqueous Anniversary oraz Purist Anniversary. Obie serie będą sprzedawane tylko do końca 2006 roku. Będą to tylko kable sygnałowe i głośnikowe.

W obu kablach zastosowano najlepsze firmowe rozwiązania technologiczne i metalurgiczne - specjalny opatentowany proces o nazwie Cryo-Mag, hybrydowe przewodniki (stopy metali szlachetnych - między innymi srebro i złoto) oraz najnowszy materiał ekranujący i tłumiący drgania (czyli redukujący efekt mikrofonowy) Contego zawierający substancje Fluid oraz Ferox. W kablach tych wykorzystano także inne metody ekranowania blokujące zakłócenia EMI/RFI. Oba kable charakteryzują się wyjątkowo niską pojemnością.

Cena za metrową parę interkonektów Aqueous Anniversary wynosi 3.000 zł. Natomiast kable Purist Anniversary, również o długości 1 metra, mają niezwykle wysoką cenę równą aż 26.000 zł! Dystrybutorem produktów na Polskę jest Digital Audio System z Torunia.

[zdjęcie kabli Purist Audio Design - 54 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl