Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

CANTON - bezprzewodowe kolumny CD 3500 wireless (31.01.2006)

Niemiecka firma Canton na marzec 2006 zaplanowała wprowadzenie na rynek nowych zestawów głośnikowych. Będą to bezprzewodowe aktywne kolumny CD 3500 Wireless. Ich najważniejszą cechą jest bezprzewodowa cyfrowa transmisja sygnału audio. Każdy strumień danych przekazywny jest 4 krotnie by zmniejszyć możliwość powstania ewentualnych błędów i zniekształceń jitter oraz wykluczyć wpływ zewnętrznych zakłóceń radiowych. Bezprzewodowa transmisja daje bardzo dużą swobodę ustawiania sprzętu - kolumny mogą się znajdować w innej części domu czy mieszkania anizeli źródła sygnału. Wzornictwo nowych Cantonów bazujące na wykorzystaniu szczotkowanego aluminium dopasowane jest w pierwszej kolejności do nowoczesnych wnętrz. Cena wynosi 9990 zł za parę. Wszystkie produkty Cantona objęte są 2 letnią gwarancją.

[zdjęcie bezprzewodowych kolumn Canton - 53 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl