Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

QOOLQEE - sportowy odtwarzacz X (14.12.2005)

W sieci sklepów MP3 Store pojawił się oryginalny odtwarzacz QoolQee X adresowany przede wszystkim do osób uprawiających sport. Wyjątkowość tego modelu polega na braku wyświetlacza i wytrzymałej obudowie. Dzięki temu jest on odporny na wstrząsy, obtłuczenia oraz wilgoć. "X" ma niewielkie rozmiary (60 x 43 11 mm) i małą masę (30g), ale zachowuje wszystkie niezbędne funkcje. Odtwarzacz obsługuje pliki MP3, OGG, WMA, ASF, WAV oraz posiada wbudowany tuner FM, z programowanymi stacjami. Ma też pięć ustawień equalizera i moc wyjściową 20mW na kanał. Transmisja plików odbywa się poprzez USB 2.0. Odtwarzacz dostępny jest w różnych wersjach. Może być ze specjalną opaską do szlufki lub z metalowym klipsem. Pamięć flash może mieć pojemność 256MB (279 zł), 512MB (398 zł) lub 1GB (568 zł). Każda wersja pojemnościowa dostępna jest w trzech żywych kolorach: żółtym, niebieskim, czerwonym. Wbudowany akumulator litowo-polimerowy pozwala na czas odtwarzania do 10 godzin (w oparciu o testy producenta).

[zdjęcie odtwarzacza Qoolqee X - 53 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl