Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PHILIPS - uniwersalny pilot z ekranem dotykowym RC9800i (2.12.2005)

Jeszcze w tym miesiącu do sprzedaży ma wejść multimedialny, uniwersalny pilot Philips RC9800i z kolorowym ekranem dotykowym. Kosztujące 1999 zł urządzenie ma kontrolować wszelki domowy sprzęt elektroniczny.

Biblioteka kodów podczerwieni pozwala na sterowanie ponad 11.000 urządzeń różnych marek. Gdyby okazało się, że urządzenia nie ma w bazie, RC9800i jest w stanie "nauczyć się" odpowiednich kodów.

RC9800i wyposażony jest w moduł WiFi i obsługuje protokół UPnP (Universal Plug'n'Play) co umożliwia dostęp i przesyłanie cyfrowego audio i video, zdjęć i innych treści z dysku komputera lub z Internetu.

RC9800i posiada 3,5 calowy (9 cm) ekran LCD. Mogą być na nim przeglądane zdjęcia zapisane na PC, a oprogramowanie Digital Media Manager pozwala na zdalne organizowanie zawartości multimedialnych na dysku komputera. Szerokopasmowe połączenie z Internetem pozwala również na pokazanie na wyświetlaczu aktualnego programu TV i opisu filmów. Dane są automatycznie ściągane i aktualizowane z odpowiednich stron WWW.

[zdjęcie pilota Philips RC9800i - 38 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl