Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ELECTRO WORLD - drugi sklep sieci w Polsce (1.12.2005)

30 listopada w Warszawie rozpoczął działalność drugi w Polsce market sieci Electro World. Przedstawiciele sieci zapowiedzieli, że w 2006 roku Electro World otworzy jeszcze sklepy w kilku największych miastach Polski, a intensywna rozbudowa sieci jest zaplanowana na najbliższe trzy lata. Otwarcie pojedynczeg marketu wymaga inwestycji średnio 1 milion euro, a zatrudnienie wynosi około 70 osób. W najbliższej przyszłości powstaną sklepy w Gdańsku i Wrocławiu.

Drugi sklep Electro World, podobnie jak market na warszawskim Targówku powstał przy sklepie IKEA. To efekt współpracy między obiema sieciami. Electro World z założenia nie buduje własnych sklepów, tylko je dzierżawi. Owocem tej współpracy będzie także market w Parku Handlowym Matarnia w Gdańsku.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl