Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

IRIVER - przenośny odtwarzacz plików z radiem T20 FM (1.12.2005)

Na nasz rynek wszed właśnie nowy odtwarzacz w serii T - model T20 FM. Jest to wersja znanego już odtwarzacza T20, dodatkowo wyposażona we wbudowane radio. T20 FM posiada opcje programowania stacji radiowych oraz możliwość nagrywania z radia. Nagrywać można też sygnał z wejścia liniowego oraz z mikrofonu, co pozwala wykorzystać urządzenie jako dyktafon. Odtwarzacz zachował swoją funkcjonalność i niewielkie wymiary 57,5 x 27 x 14 mm. T20 FM obsługuje pliki MP3, WMA, OGG oraz ASF. Nadal jest on dostępny w dwóch pojemnościach. Wersja 1GB w kolorze czarnym ze złotymi wykończeniami (w cenie 799 zł) oraz wersja 512MB w kolorze czarnym z czerwonymi wykończeniami (w cenie 599 zł). Z komputerem odtwarzacz komunikuje się poprzez wbudowane złącze USB 2.0 przy wykorzystaniu najnowszego protokołu MTP. Masa wynosi 30 gramów. Wbudowany akumulator litowo-polimerowy pozwala na czas odtwarzania do 14 godzin.

[zdjęcie odtwarzacza iriver T20 FM - 57 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl