Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

LG - nagrywarka DVD z twardym dyskiem LG RHS7750MH (30.11.2005)

Firma LG wprowadza nową nagrywarkę HDD/DVD wyposażoną w szereg nowoczesnych rozwiązań. Model RHS7750MH (sugerowana cena detaliczna 3.200 zł) ma twardy dysk o pojemności 250GB, co pozwala na nagranie do 365 godzin. Urządzenie obsługuje wszystkie formaty płyt DVD, a więc DVD-RAM, DVD-Video, DVD+/-R, DVD+/-RW, a także Audio CD, (S)VCD, CD-R/RW, MP3, JPEG, DivX, XviD. Kolejną zaletą jest także nagrywanie na płytach dwuwarstwowych.

Nagrywarka ma wyjście HDMI oraz gniazda kart pamięci. Oprócz tego RHS7750MH ma też pełny zestaw innych, popularnych gniazd AV (m.in. component, koncentryczne, optyczne). Część gniazd została zdublowana na przednim panelu. Dostępne jest też polskie menu. Niezależnie od wybranego trybu nagrywania (cztery do wyboru), pasma częstotliwości niewiele różnią się od siebie. Ponadto urządzenie wyposażone zostało w Progressive Scan, muzyczny fotoalbum (pokaz slajdów z muzyką MP3), One Touch Recording, blokadę rodzicielską, rozbudowaną funkcję powtarzania, pokaz slajdów, PIP, Time Shift (przesunięcie w czasie), szybkie kopiowanie HDD-DVD, dekoder MP3/WMA. Oprócz standardowych przewodów dołącznay jest też kabel SCART.

[zdjęcie nagrywarki LG RHS7750MH - 27 kB].
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl