Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AUDIO SHOW - wystawa sprzętu audio w Warszawie (25.10.2005)

W dniach 12 i 13 listopada w Warszawie odbędzie się dziewiąta edycja Audio Show. Jest to wystawa sprzętu audio-video oraz kina domowego, jedna z większych tego typu w Europie. Na wystawie można zobaczyć odtwarzacze CD i DVD, wzmacniacze, kolumny głośnikowe, projektory wizyjne, telewizory i ekrany plazmowe. Wystawcy będą prezentować swoje ekspozycje w hotelach Bristol (ul. Krakowskie Przedmieście 42/44) oraz Jan III Sobieski (Plac Zawiszy 1). Hotel Jan III Sobieski znajduje się przy tej samej ulicy, co Dworzec Centralny. Z tego dworca można dojechać każdym tramwajem jadącym Alejami Jerozolimskimi w stronę Ochoty (dwa przystanki). Do hotelu Bristol z Jana III Sobieskiego oraz z Dworca Centralnego najdogodniej dojechać autobusem linii 175. Można też korzystać z bezpłatnego przejazdu specjalnymi autobusami, kursującymi wahadłowo co 30 minut pomiędzy hotelami. Wśród wystawców znajdą się zarówno dystrybutorzy i producenci, którzy prezentowali swą ofertę na Audio Show w latach poprzednich, jak i debiutanci.

W sobotę 12 listopada impreza będzie otwarta w godzinach 10.00-20.00, a w niedzielę 13 listopada od 10.00 do 18.00. Bilet kosztować będzie 20zł, karnet dwudniowy 30zł. Młodzież do 16-go roku życia ma wstęp wolny.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl