Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Arcitec Acoustic - w dystrybucji Best Audio (12.08.1999)

Firma Best-Audio została dystrybutorem duńskich zestawów głośnikowych Arcitec Acoustic. W ofercie znajdują się konstrukcje podłogowe ATHENA, ATHENA 0,5 z przeznaczeniem do kina domowego, oraz subwoofer POSEIDON. ATHENA 0,5 są tzw. kolumnami regałowymi, mogącymi obsługiwać wszystkie 5 kanałów kina domowego. Mają dwie wersje wykończeniowe: aluminium i czarną.

Subwoofer POSEIDON wyposażony w wysokoprądowy wzmacniacz o mocy 250W (RMS), pokrywa częstotliwości 20-100 Hz (+/- 3 dB) i wytwarza ciśnienie akustyczne 103dB SPL.

Model bazowy to ATHENA. Występuje ona aż w ośmiu wersjach wykończeniowych. Obudowa ATHENY wykonana jest z 5 mm aluminium. Jej okrągły kształt eliminuje fale stojące wewnątrz. We wnętrzu kolumny zastosowano specjalny materiał tłumiacy, który w połączeniu z aluminium dał naturalny i precyzyjny bas bez rezonansów i podbarwień. W kolumnach zastosowano wysokiej klasy duńskie głośniki: nisko-sredniotonowy Vifa i wysokotonowy Scanspeak. Dwa 5-calowe głośniki basowe mają specjalnie zaprojektowany układ NRSC (NON RESONANT SUSPENSION COUPLING), redukujący rezonanse w średnich zakresach co daje bardzo wyrównaną charakterystykę częstotliwościową. 28 mm kopułka Scanspeak ma natomiast zupełnie nowy materiał powlekający. Specyficzna konstrukcja ATHENY czyni ją praktycznie nieczułą na warunki akustyczne, ułatwiając ustawienie.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl