Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONY - nowa seria odtwarzaczy Network Walkman z pamięcią flash (18.10.2005)

Firma Sony wprowadza na rynek nowe modele przenośnych odtwarzaczy plików muzycznych. Odtwarzacze Network Walkman serii 200 i 300 zostały wyposażone w wysuwaną wtyczkę USB, którą umieszcza się bezpośrednio w komputerze PC, aby przenieść pliki dźwiękowe lub naładować akumulator.

Nowe modele posiadają jasny, jednowierszowy wyświetlacz OLED. Urządzenia są dostępne w kolorach: niebieskim (Tropical Ice), różowym (Cotton Candy), czarnym (Licorice) i białym (Coconut). Odtwarzacze wyposażono w akumulator litowo-jonowy zapewniający odtwarzanie do 50 godzin. System szybkiego ładowania akumulatora pozwala użytkownikowi na odtwarzanie muzyki nawet do 3 godzin po trwającym 3 minuty ładowaniu.

Nowy Network Walkman jest dostępny w dwóch wersjach z pamięcią o pojemności 1 GB (NW-E207) i 512 MB (NW-E305). Model E305 jest dodatkowo wyposażony w tuner radiowy.

Urządzenia obsługują formaty ATRAC3plus i MP3, są oferowane wraz z firmowym oprogramowaniem Sony do zarządzania plikami SonicStage 3.2.

Odwtarzacze Network Walkman są dostępne od połowy października w orientacyjnej cenie 700 zł.

[zdjęcie odtwarzaczy Sony NW-E207 i NW-E305 - 49 kB].
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl