Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

IAUDIO - U3, odtwarzacz plików z obsługą FLAC (17.10.2005)

Koreańska firma Cowon zaprezentowała odtwarzacz iAudio U3. Jest to pierwszy przenośny odtwarzacz z pamięcią flash obsługujący bezstratny format FLAC (Free Lossless Audio Codec). Ponadto obsługiwane są też popularne formaty audio: MP3, WMA, OGG oraz WAV. U3 posiada 1,2 calowy ekran TFT-LCD wyświetlający 260.000 kolorów. Można na nim oglądać zdjęcia zapisane w formacie JPEG, PNG oraz BMP. Obsługiwane są też niektóre formaty video: Xvid oraz MPEG4 w rozdzielczości 160x128 pixeli przy 15 klatkach na sekundę. Urządzenie posiada też funkcje dyktafonu, wbudowany tuner FM z programowaniem 25 stacji, wejście liniowe pozwalające na nagrywanie z zewnętrznego źródła dźwięku a także wejście mikrofonowe.

Odtwarzacz waży tylko 32 gramy a jego wymiary to 31.5 × 72 × 18 mm. Moc wyjściowa to 30mW na kanał przy impedancji obciążenia 16 omów. Dane można przesyłać przez złącze USB 2.0.

Data koreańskiej premiery przypada na dzień dzisiejszy, a w Polsce odtwarzacz ma być dostępny jeszcze przed okresem Świąt Bożego Narodzenia. Cena nie jest jeszcze znana. Odtwarzacz dostępny będzie w trzech wersjach pojemnościowych: 2GB, 1GB oraz 512MB.

[zdjęcie odtwarzacza iAudio U3 - 70 kB].
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl