Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ELECTRO WORLD - nowa sieć sklepów na polskim rynku (17.10.2005)

Już niedługo na Targówku w Warszawie ma zostać otwarty pierwszy w Polsce sklep sieci Electro World. Data otwarcia nie została podana w komunikacie firmy. Według przypuszczeń prasowych może to być przełom października i listopada. Electro World będzie konkurował przede wszystkim z sieciami takimi jak RTV Euro AGD, Media Markt czy Avans.

Otwarcie sklepu na Targówku ma być początkiem ekspansji na polskim rynku brytyjskiej grupy Dixons specjalizującej się w sprzedaży detalicznej elektroniki i AGD. W ofercie sklepu ma się pojawić ponad 6 tys. produktów, w tym także marki niedostępne dotąd w Polsce. W sklepie do dyspozycji klientów będzie kawiarenka internetowa oraz wewnętrzny plac zabaw dla dzieci. Od pierwszego dnia działalności sklepu klienci będą także mogli skorzystać z oferowanych na miejscu kredytów. Następny sklep ma być uruchomiony w centrum handlowym Janki. Firma przygotowuje się także do otwarcia kolejnych sklepów w największych polskich miastach. Electro World posiada obecnie 11 sklepów w Europie Centralnej (Czechy i Węgry). Do końca roku 2005 liczba ta ma wzrosnąć do 16. Grupa Dixons działa łącznie w 13 krajach i zatrudnia ponad 35 tys. pracowników.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl