Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

IRIVER - przenośny odtwarzacz N11 (4.10.2005)

Iriver N11 to nowy odtwarzacz przygotowany głównie z myślą o damskiej klienteli. Dzięki specjalnemu pałąkowi ze słuchawkami N11 może być noszony tak jak biżuteria. W górnej części odtwarzacza umieszczono ozdobę z cyrkoni. W porównaniu ze starszym modelem N10 zmianie uległy też parametry techniczne. N11 został wzbogacony o tuner FM. Poza obsługą plików MP3, WMA, WAV nowy model ma obsługiwać także format Ogg (od Q1 do Q10). Urządzenie spełnia też funkcję dyktafonu. Wymiary N11 są następujące: 13.3 × 27.2 × 49.8 mm przy masie tylko 20 gram. Wyświetlacz to podobnie jak u poprzednika cztero-liniowy OLED. Odtwarzacz na wbudowanym akumulatorze może grać do 13 godzin. Komunikacja z PC odbywa się poprzez USB 2.0. N11 produkowany jest w trzech wersjach: 256MB (biały), 512MB (czerwony) oraz 1GB (czarny). W Korei właśnie trafił do sprzedaży. W Polsce tak jak prawdopodobnie w całej Europie, będzie dostępny tylko w limitowanej edycji.

[zdjęcie odtwarzacza Iriver N11 - 94 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl