Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - transport CD i konwerter cyfrowo-analogowy kW25 (19.09.2005)

Firma Musical Fidelity opracowała nowy, dwupudełkowy odtwarzacz CD składający się z transportu kW DM25 oraz konwertera kW DM25 DAC. Ceny transportu i konwertera w Wielkiej Brytanii są takie same i wynoszą po 1999 funtów.

Transport kW 25DM ma system do mechanicznej izolacji dragań podobnie jak czołowe gramofony analogowe. Na szczycie obudowy znajdują się cztery regulatory do poziomowania urządzenia. Każda z głównych sekcji elektronicznych (silnik, servo, układy przetwarzania sygnału cyfrowego) ma osobny zasilacz. Sygnał wyjściowy przkazywany jest przez zrównoważone gniazda AES/EBU. Niespotykanym rozwiązaniem jest rozdzielenie sygnałów lewego i prawgo kanału - każdy z nich jest przekazywany osobnym kablem AES/EBU.

Konwerter kW DM25 DAC ma standardwowe wejścia koncentryczne i optyczne oraz wejścia AES/EBU do obsługi sygnału z transportu kW DM25 z rozdzielonym lewym i prawym kanałem. Stopień wejściowy ma własny stabilizowany zasilacz. Same przetworniki cyfrowo-analogowe dla obydwu kanałów są rozdzielone i każdy z nich pracuje w trybie różnicowym. Urządzenie pracuje z upsamplingiem do 24 bitów i 192 kHz. DM25 DAC ma dwa równolegle działające stopnie wyjściowe - jeden lampowy, a drugi tranzystorowy w klasie A.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl