Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

APPLE - nowy odtwarzacz z pamięcią Flash iPod nano (9.09.2005)

Firma Apple, produkująca popularną serię prznośnych odtwarzaczy iPod wprowadziła do oferty nowy model iPod nano. Urządzenie wykorzystuje do przechowywania informacji pamięć Flash. Odtwarzacz jest dostępny w dwóch wersjach - jedna z pamięcią 2GB oraz druga o pojemności 4GB. Odtwarzacz obsługuje formaty AAC (16 do 320 Kbps), zabezpieczony AAC (ze sklepu iTunes Music Store), MP3 (16 do 320 Kbps), MP3 VBR, Audible (formaty 2, 3 and 4), Apple Lossless, WAV, AIFF. Baterie pozwalają na pracę do 14 godzin. iPod nano ma 1,5-calowy kolorowy wyświetlacz LCD. Urządzenie jest mocno zminiaturyzowane. Jego masa to półtorej uncji (około 45g). Wymiary wynoszą 3.5 × 1.6 × 0.27 cala (WSG). Cena za wersję 2GB to 199 dolarów, a za werję 4GB trzeba zapłacić 249 dolarów.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl