Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONY - przenośny odtwarzacz Network Walkman NW-HD5 (14.07.2005)

Gama przenośnych odtwarzaczy plików muzycznych firmy Sony została wzbogacona o model Network Walkman NW-HD5. Odtwarzacz jest wyposażony w twardy dysk o pojemności 20 GB i ma masę zaledwie 135 gramów. Obudowa urządzenia jest wykonana z aluminium. Na twardym dysku można przechowywać nie tylko muzykę ale także inne dane komputerowe. NW-HD5 obsługuje formaty ATRAC3plus oraz MP3. Duży, 7-liniowy wyświetlacz LCD z podświetleniem ma regulowany kontrast. Dane na dysku chroni system G-Sensor, który w momencie upadku urządzenia zabezpiecza twardy dysk i minimalizuje niebezpieczeństwo utraty zapisanych danych. W komplecie z odtwarzaczem dostarczane są słuchawki, etui, a także oprogramowanie SonicStage do tworzenia biblioteki muzycznej w komputerze. Wymienny akumulator litowo-jonowy pozwala na pracę do 40 godzin. Funkcja szybkiego ładowania pozwala osiągnąc 80% naładowania akumulatora w czasie 1,5 godziny. NW-HD5 jest dostępny w trzech kolorach: czarnym, srebrnym i czerwonym. Orientacyjna cena wynosi ok. 1 200 zł.

[zdjęcie odtwarzacza Sony NW-HD5 - 86 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl