Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ABC Soundlab - ustroje akustyczne (10.08.1999)

ABC Service to poznańska firma, która rozpoczęła produkcję ustrojów akustycznych pod marką ABC Soundlab. Trzon oferty tworzą panele akustyczne Harmonium. Firma zajmuje się też szeroko pojętą adaptacją akustyczną pomieszczeń odsłuchowych.
Harmonium 1L (265 zł) to panel absorpcyjny. Jego kwadratowa powierzchnia (bok o długości 1m) pokryta jest w całości niewielkimi piramidami. Harmonium 1S (198 zł) ma taką samą konstrukcję ale jest prostokątem 1x0,5m. Panel wykonany jest z samogasnącego i antyalergicznego materiału Sonoflex-1.
Harmonium 2.0 to dyfuzor w postaci wycinka walca (100x50x17,5cm) wykonany z materiału Sonoflex-1. Bliźniaczy model Harmonium 2.1 wykonano z innego materiału - Sonoflex-2. Ma on wielowarstwową strukturę i wyższy współczynnik odbicia w zakresie wysokich częstotliwości.
Te same materiały użyte zostały także do produkcji paneli dyfuzyjno-absorpcyjnych Harmonium 3.0 i Harmonium 3.1. Ustroje te mają postać zestawu sąsiadujących zez sobą klinów. Ustrój pochłania dźwięki i jednocześnie zmienia kierunki odbić.
ABC Soundlab ma też w ofercie płytę testową, która ma się pojawić w sprzedaży na jesieni, a w przygotowaniu znajdują się też ustroje do pochłaniania dźwięków basowych.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl