Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Micromega - AVP (04.01.1999)

Firma Micromega przygotowała procesor dźwięku dookólnego 5.1 z wbudowanym trzyknałowym wzmacniaczem o mocy 60W (na kanał). Urządzenie to powstało z myślą o użytkownikach konwencjonalnych systemów stereofonicznych, którzy chcieliby w prosty sposob rozszerzyć go do systemu kina domowego. AVP podłącza sie do posiadanego już wzmacniacza zintegrowanego (przedwzmacniacza), który obsługuje zestawy główne, natomiast wbudowane końcówki służą do zasialania kanału przedniego oraz tylnych.

Elektronikę AVP umieszczono w obudowie slim - takiej jak w serii Minium. AVP jest osiągalny w trzech wersjach: Silver, Gold i Platinum. Najtańszy Silver wyposażono w dekodery Dolby Digital, Pro Logic, MPEG; droższy Gold w Dolby Digital, Pro Logic i DTS; najdroższy Platinum w DTS, Dolby Digital, Pro Logic i MPEG.

Przetwarzanie danych oparto na zaawansowanym procesorze DSP a konwersję CA na przetwornikach 20-bitowych. Urządzenie współpracuje z zewnętrznym selektorem źródeł wewnątrz którego zainstalowano przetwornik AC 20-bitowy. Pozwala to uniknąć stosowania dużej ilości kabli gdy zestaw audio znajduje się w innym miejscu niż zestaw TV/video. Sygnał z selektora jest przekazywany do AVP w postaci cyfrowej.

Ceny wynoszą: Silver - 3.990 zł, Gold - 4.600 zł.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl