Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONY - bezprzewodowy system kina domowego DAV-LF1 (1.06.2005)

Nowo wprowadzony system DAV-LF1 to zwieńczenie gamy zestawów kina domowego DAV firmy Sony. DAV-LF1 zawiera amplituner DVD z zestawem głośnikowym 5.1. Radioodbiornik FM obsługuje system RDS. Zestaw zapewnia odtwarzanie dźwięku przestrzennego 5.1 w najbardziej popularnych formatach: Dolby Digital, dts, DolbyPro Logic II, a także w wielokanałowym Super Audio CD. Cztery podłogowe kolumny głośnikowe są wzorniczo dopasowane do telewizorów, ich głębokość wynosi tylko 50,5 mm, dzięki czemu można je zawiesić na ścianie lub umieścić na podstawkach. Sygnał dźwiękowy do głośników tylnych jest przesyłany bezprzewodowo za pośrednictwem podczerwieni (S-DIAT). Subwoofer o wymiarach 241 × 606 × 241 mm wykorzystuje cyfrowy wzmacniacz Sony S-Master. Całkowita moc wyjściowa wynosi 600 W (86W x 5 + 170W). Zestaw jest dostępny w cenie ok. 8000 zł.

[zdjęcie systemu Sony DAV-LF1 - 40 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl