Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

REAL TRAPS - pułapki basowe SoffitTrap (31.05.2005)

Amerykańska firma Real Traps wprowadziła do oferty nowe pułapki basowe SoffitTrap. Zostały one zaprojektowane w ten sposób, aby ułatwić integrację z wystrojem pomieszczenia. SoffitTrap instaluje się w narożnikach pod sufitem. Ustrój można malować lateksowymi farbami, aby dopasować go do otaczających powierzchni.

Podobnie jak inne ustroje Real Traps, ten także opiera swe działanie na wykorzystaniu tłumionej membrany do pochłaniania niskich częstotliwości. Pojedynczy ustrój ma przekrój 12,5 × 16,25 cala oraz długość 4 stóp i waży 8 funtów. Można też zamówić ustroje o specjalnie dobranej długości, tak aby dopasować się do wymiarów pomieszczenia. SoffitTrap nie musi być koniecznie instalowany pod sufitem, może też być użytkowany w pozycji pionowej. Na rynku amerykańskim pojedynczy ustrój kosztuje 50 dolarów.

[zdjęcie pułapki SoffitTrap - 13 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl