Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MANTA - przenośne odtwarzacze plików muzycznych (30.05.2005)

Od połowy maja 2005 do sprzedaży weszły dwa nowe odtwarzacze plików muzycznych marki Manta. Model Devil Horn 256 MB to zminiaturyzowany odtwarzacz MP3, który może też być wykorzystany jako przenośny dysk USB. Wewnętrzny akumulator też może być ładowany przez USB. Urządzenia ma 24 miesiące gwarancji a jego cena detaliczna wynosi 189 zł.

Manta Demon 256 MB (cena 269 zł) to model o większych możliwościach. Umożliwia również słuchanie i nagrywanie audycji radiowych. Przechowuje do 4 godzin muzyki w formacie MP3 lub 8 godzin w formacie WMA. Wbudowane radio pozwala zapamiętać 20 stacji radiowych a mikrofon nagrać do 16 godzin notatek głosowych. Demon może też działać jako przenośny dysk twardy. Odtwarzacz obsługuje formaty: MP1, MP2, MP3, WMA, WMV, ASF i WAV. Istnieje możliwość wyświetlania tekstu utworu na wyświetlaczu. Dostępnych jest 7 kolorów podświetlenia wyświetlacza LCD.

[zdjęcie odtwarzacza Manta Devil Horn - 34 kB]
[zdjęcie odtwarzacza Manta Demon - 39 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl