Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AUDIONOVA - interkonekt Nightflight oraz kabel głośnikowy Illuminator (25.05.2005)

Nightflight to nowy interkonekt w ofercie firmy Audionova. Standardowo dostępny jest on w długości 1 m (dłuższe wersje dostępne na zamówienie), co daje około 70-80 cm efektywnej długości. Dodatkowo wymagane jest około 40 cm wolnej przestrzeni za wzmacniaczem. Jako przewodnik wykorzystano miedź wysokiej czystości (99,999%) pokrytą czystym srebrem. Kabel wyposażony jest w system ISDS (Intelligent Signal Defending System) oraz dodatkowo w aktywny system filtrujący. Obydwa systemy zamontowane są we wspólnej obudowie. Po filtracji sygnał płynie przez ołowiany ekran. Nightflight jest montowany ręcznie. Wykorzystane są w nim wtyki z zakręcaną tulejką. Interkonekt kosztuje 1.190 zł.

Kabel głośnikowy Illuminator jest udoskonaloną wersją wcześniej wprowadzonego modelu Moonwalk. Jako przewodnik wykorzystano miedź czystości 99,999%. Przewód ma potrójny system izolowania. Przestrzeń pomiędzy żylami wypełnia mieszanina talku i magnezu. Geometria przewodnika jest określana w materiałach producenta nazwą Nova-Tec. W konstrukcji tej jeden przewodnik składa się z kilku oddzielnych, specjalnie dobranych pod względem średnicy żył, cechujących się wewnętrznym porządkiem geometrycznym, zachowanym również względem pozostałych żył i całości splotu. Ceny Illuminatora dla wybranych długości są następujące: 5m - 899 zł, 4m - 799, 3m - 699 zł, 2m - 599 zł.

[system Audionova ISDS - 77 kB]
[zdjęcie kabla Audionova Illuminator - 65 kB]
[zdjęcie interkonektu Audionova Nightflight - 58 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl