Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Baltlab - nowy producent wzmacniaczy z Gdańska (04.08.1999)

Baltlab to nowa firma produkująca wzmacniacze elektroakustyczne. Została ona założona na bazie kilkunastoletnich doświadczeń w konstruowaniu wzmacniaczy i kolumn aktywnych. Do swoich priorytetów projektanci zaliczają stosowanie zrównoważonej drogi sygnału, wysokiej jakości elementów oraz oszczędne wykorzystanie sprzężenia zwrotnego.
Pierwszym komercyjnym produktem jest wzmacniacz Epoca 1. Jest to konstrukcja dual mono o mocy 2x50W na 8 omów, o wymiarach 450x85x380 mm, bazująca na tranzystorach mocy typu MOS-FET. Sygnał biegnie od gniazd wejściowych przez przekaźniki i potencjometr do konwertera zmieniającego sygnał niesymetryczny na zrównoważony. Potem jest on wzmacniany przez trójstopniową zbalansowaną końcówkę mocy.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl