Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - nowy wzmacniacz kina domowego AVC-A11XV (19.05.2005)

Denon wprowadza do sprzedaży nowy model wzmacniacza do kina domowego, model AVC-A11. Urządzenie opiera się konstrukcyjnie na flagowym wzmacniaczu AVC-A1XV, dostępnym od lutego tego roku. AVC-A11XV ma wypełnić lukę pomiędzy amplitunerem AVR-3805 i AVC-A1XV.

AVC-A11XV ma moc 7 x 195 W, certyfikat THX Ultra 2, możliwość obsługi do 3 stref audio-wideo (multiroom) oraz, wykorzystany po raz pierwszy w AVC-A1XV, układ automatycznego ustawiania i korekcji Audyssey MultiEQ XT, pozwalający na optymalizację charakterystyki częstotliwościowej dla do 8 miejsc odsłuchu w danym pomieszczeniu.

Nową funkcją, która będzie dostępna w droższym modelu dopiero od jesieni 2005 (jako upgrade), jest konwersja sygnału wideo do HDMI, umożliwiająca podłączenie różnych źródeł wideo (analogowych: komozyt, S-Video, komponent oraz cyfrowych: DVI i HDMI) a następnie podłączenie do monitora tylko cyfrowym łączem HDMI.

W AVC-A11XV zastosowano trzy 32-bitowe, zmiennoprzecinkowe układy DSP Texas Instruments. Oprócz głównego transformatora toroidalnego jest jeszcze pięć innych transformatorów zasilających drugorzędne obwody. We wszystkich kanałach audio stosowany jest algorytm AL24 Processing Plus oraz przetworniki audio C/A i A/C Burr Brown o rozdzielczości 24-Bit/192 kHz.

Tak jak pozostałe modele Denona, urządzenie ma 3-letnią gwarancję. AVC-A11XV dostępny jest w kolorze Premium Silver. Od września 2005 będzie w sprzedaży również jego czarna wersja. Cena w Polsce wynosi 14.999 zł.

[zdjęcie wzmacniacza Denon AVC-A11XV - 37 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl