Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONY - RDR-GX210, RDR-HX710/HX910, nowe rekordery DVD (18.05.2005)

Firma Sony wprowadza nowe modele rekorderów DVD. Model RDR-GX210 (1.500 zł) jest kompatybilny ze standardem Dual RW, dzięki czemu umożliwia wykorzystanie płyt w wielu formatach: DVD+RW, +R, -RW oraz -R . Ma on też złącze DV (i.LINK). Podczas odtwarzania płyty DVD można przełączać obraz oglądany na ekranie. Funkcja Picture in Picture (obraz w obrazie) pozwala oglądać program telewizyjny w małym okienku na tle głównego obrazu.

Modele RDR-HX910 (3.600 zł) i RDR-HX710 (2.800 zł) to rekordery HDD/DVD. HX910 jest wyposażony w dysk twardy o pojemności 250 GB, natomiast model HX710 w dysk twardy o pojemności 160 GB. Użytkownik ma do wyboru dwa tryby zapisu. Pierwszy z nich zapewnia większą pojemność - maksymalnie do 428 godzin w HX910 i do 269 godzin w HX710. Drugi tryb, noszący nazwę "HQ+", zapewnia najwyższą jakość zapisu - wyższą niż w formacie DVD-Video. W trybie tym rejestracja obejmuje do 34 godzin nagrania w rekorderze HX910 i do 21 godzin w HX710. Oprócz rejestracji materiału na dysku twardym, obydwa modele umożliwiają zapis na płyty DVD, zapewniając pełną kompatybilność ze standardem Dual RW, w tym z formatem DVD+R Double Layer. Kopiowanie z dysku twardego na płytę DVD odbywa się z szybkością 64-krotną. Nagrania z kamery można kopiować na płytę DVD lub na dysk twardy przez złącze i.LINK.

[zdjęcie rekordera Sony RDR-HX710 - 21 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl