Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AVI - trójdrożne kolumny Brio (22.04.2005)

Brio to nowy zestaw głośnikowy w ofercie brytyjskiej firmy AVI. Jest to konstrukcja trójdrożna, podłogowa, pod kilkoma względami podobna do starszego modelu Trio. Układ głośników na ściance przedniej jest niesymetryczny i wybór pomiędzy ustawieniem z głośnikami średnio- wysokotonowymi do środka lub na zewnątrz ma być dopasowany do pomieszczenia odsłuchowego. Na potrzeby indywidualizowanych aplikacji audio-video lub też na potrzeby studiów możliwe są specjalne wykonania obudowy. Zalecana cena detaliczna wynosi 4,750 funtów.

Skrzynka wykonana jest z obustronnie okleinowanego MDF o grubości 25 mm i ma wymiary 104 × 34 × 42 cm, a masa całego zestawu wynosi 60 kg. Zastosowane głośniki to 12-calowy bas wyposażony w unikalny system podwójnego chłodzenia, 5 calowy średniotonowy oraz 1-calowy tekstylny wysokotonowy. Impedancja nominalna wynosi 6 omów. W zakresie od 100Hz do 35 kHz nierównomierność pasma zawiera się w przedziale +/- 1,5 dB, a dolna granica przenoszenia to 35 Hz (-6dB). Efektywność wynosi 90 dB.

[zdjęcie kolumn AVI Brio - 44 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl