Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

NAMELESS - interkonekt Nameless Black (21.04.2005)

Kilka lat po debiutanckiej prezentacji lampowego wzmacniacza małej mocy na warszawskiej wystawie High-End w 1999 roku gdańska firma Nameless wprowadza do sprzedaży nowy i zarazem nietypowy produkt. Jest to interkonekt Nameless Black. Wykorzystano w nim oryginalną technikę i technologię wytwarzania, bazującą na geometrii fraktalnej (NFG - Nameless Fractal Geometry). Przewodniki miedziane znajdujące się w tym kablu poddane zostały podobnym operacjom technologicznym i ukształtowaniu geometrii jak wyrób końcowy, czyli finalny przewód Black. Interkonekty są zakończone złoconymi końcówkami. Na zewnętrzną oprawę wybrano naturalną skórę, która dzięki odpowiedniemu ukształtowaniu zapewniła konieczną giętkość w jednej z płaszczyzn (ograniczając zbędne i szkodliwe ugięcia przewodu w innych płaszczyznach). Wybór skóry naturalnej jest wynikiem kompromisu pomiedzy właściwościami konstrukcyjnymi przewodu a walorami estetycznymi. Cena detaliczna wynosi 599 zł za 60 cm przewód.

[zdjęcie interkonektu Nameless Black - 30 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl