Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DST, TYMPHANY - amerykańsko-duńska fuzja (20.04.2005)

W ubiegłym miesiącu doszło do fuzji dwóch firm zajmujących się produkcją głośników. Swoje siły połączyły firmy DST (Danish Sound Technology) oraz Tymphany. DST to duńska grupa skupiająca marki Vifa, Scan-Speak, Peerless i Logic. DST ma fabryki w Danii oraz w Chinach. Tymphany to kalifornijska firma bez własnego parku produkcyjnego, której głównym osiągnięciem jest opracowanie nowego rodzaju przetwornika LAT (Linear Array Transducer). Powstała w wyniku fuzji firma ma się posługiwać nazwą Tymphany Corporation, główna siedziba będzie się mieścić w Cupertino w Kaliforni, a Amerykanin ma być dyrektorem całości. Finansowaniem całej transakcji zajeła się firma Vantage Point Venture Partners. Dotychczasowi pracownicy mają pozostać nadal zatrudnieni na takich samych lub podobnych stanowiskach, a w Danii przewidywane jest nawet zwiększenie zatrudnienia inżynierów w dziale projektowym.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl