Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

CHORD ELECTRONICS - odtwarzacz kompaktowy One (11.03.2005)

Na wystawie w Bristol, która odbyła sie pod koniec lutego, premierę miał nowy odtwarzacz kompaktowy firmy Chord Electronics. Nosi on nazwę One. Jego szata wzornicza znana jest z wcześniejszych modeli, transportu Blu oraz konwertera CA DAC64. One należy do serii Choral, która ma się wyróżniać oryginalnym wzornictwem.

Odtwarzacz One wykorzystuje ładowany od góry transport Philips CD-Pro2M. Transport ten ma odlewany korpus. Przetwornik CA typu delta-sigma pracuje z rozdzielczością 24 bity, 192 kHz i 128-krotnym oversamplingiem. Odtwarzacz ma zarówno wyjścia Cinch jak i zrównoważone XLR. Elektroniczne stopnie wyjściowe są w pełni zrównoważone. Oprócz wyjść analogowych na wyposażeniu jest też cyfrowe wyjście koncentryczne SPDIF. Urządzenie ma masę 7 kg, wymiary 335 × 105 × 170mm (SWG) i jest dostępne w kolorach Brilliant, Satin Black oraz Satin Silver. Zalecana cena detaliczna w Wielkiej Brytanii wynosi 3.445 za wersję Brilliant i 2.995 za pozostałe wersje. W wersji Brilliant aluminiowa obudowa jest niklowana. Ten wariant wykończenia modeli z serii Choral wszedł do oferty także w czasie wystawy w Bristol. Oprócz walorów estetycznych niklowanie ma zadanie podnieść przewodność zewnętrznej powłoki i w konsekwencji polepszyć ekranowanie i zmniejszyć poziom szumów.

[zdjęcie odtwarzacza One - 53 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl