Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PHILIPS - miniaturowy odtwarzacz PSS110 (3.03.2005)

Od kwietnia 2005 na polskim rynku będzie dostępny miniaturowy odtwarzacz muzyki Philips PSS110 (Personal Sound System). Jego sugerowana cena detaliczna to około 900 zł. Małe gabaryry pozwalają na użytkowanie zarówno w domu, w pracy jak i w podróży. W komunikacie prasowym podkreślona została zwłaszcza możliwość uzyskania wysokich - jak na tak miniaturowe urządzenie - poziomów dźwięku. Możliwości te wynikają z zastosowania systemu XSL Acoustics - czyli specjalnej konstrukcji głośników. System XSL Acoustics zapobiega zniekształcaniu niskich tonów, nawet przy najwyższym poziomie głośności.

PSS110 wyposażony jest w port USB 2.0 pozwalający na szybki transfer danych z komputera osobistego. Ma on 256MB pamięci flash do przechowywania muzyki w formacie MP3 albo WMA, jak również wbudowany odbiornik radiowy oraz zegar. Ładowalne akumulatorki zapewniają pracę PSS110, nieprzerwanie, przez 10 godzin. Dla dodatkowej wygody PSS110 posiada etui przydatne w podróży.

[zdjęcie odtwarzacza Philips PSS110 - 36 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl