Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AUDIONET - przedwzmacniacz / procesor MAP I (2.03.2005)

MAP I to nowy przedwzmacniacz / procesor niemieckiej firmy Audionet. Urządzenie to dekoduje wszystkie formaty wielokanałowe i pozwala na odtwarzanie dźwięku w systemach od 2 do 8 kanałów. Wśród obsługiwanych formatów są między innymi Dolby Pro Logic IIx, DTS 96/24. Poprzez firmowy interface HighBit można także odtwarzać sygnały DVD Audio oraz SACD. Możliwe są regulacje opóźnienia i sposobu odtwarzania basu (bass-management). MAP I ma też cyfrowy korektor parametryczny do kompensacji zniekształceń wnoszonych przez pomieszczenie.

Wyposażenie obejmuje siedem cyfrowych wejść audio, a opcjonalnie także wejście i wyjście DVI dla video. Płytka progressive scan - także dostępna dodatkowo - konwertuje międzyliniowe sygnały video (na przykład z magnetowidu lub odbiornika satelitarnego) do formatu gdzie przesyłane są całe klatki. Co więcej taki sygnał może być przesłany cyfrowo przez złącze DVI. Sterownik urządzenia można aktualizować. Na wyposażeniu są też gniazda USB, które mogą być wykorzystane w przyszłości. Dzięki opcjonalnie dostępnej płytce wzmacniacza gramofonowego MAP I może też obsługiwać wkładki MM i MC. Regulacja głośności dla wszystkich 8 kanałów jest czysto analogowa. Stopnie wyjściowe wykonano w technologii dyskretnej. Dla redukcji jitter-a zastosowano precyzyjny zegar.

Wymiary urządzenia to 430 × 70 mm × 310 mm (WHD), a masa równa jest 8 kg. Według wstępnych informacji cena ma wynosić około 3.500 Euro.

[zdjęcie przedwzmacniacza / procesora Audionet MAP I - 39 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl