Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - odtwarzacz kW SACD (18.02.2005)

Po odtwarzaczu Tri-Vista SACD firma Musical Fidelity opracowała kolejny model obsługujący nośniki tego formatu - kW SACD. Nowy odtwarzacz wykorzystuje charakterystyczne dla tego producenta zasilacze z filtrującą cewką indukcyjną. Zasilacz tej konstrukcji ma za zdanie nie tylko wygładzić napięcie zasilania, ale też polepszyć wzajemną izolację urządzeń od zakłóceń przenoszonych poprzez ścieżki i kable zasilające. Poza tym sekcje do odtwarzania płyt SACD i CD są rozdzielone i każda ma też swój osobny zasilacz. Konwerter CA pracuje w trybie podwójnym różnicowym z częstotliwością 192 kHz (upsampling) i rozdzielczością 24 bity. W ramach kontoli jakości jeszcze w fabryce odtwarzacze przechodzą test, w trakcie którego pracują od 12 do 48 godzin.

Odtwarzacz kW SACD ma dwa równolegle funkcjonujące stopnie wyjściowe. Obydwa pracują w klasie A, jeden jest lampowy, a drugi tranzystorowy. Użytkownik może wybrać, z którego wyjścia chce skorzystać. Zalecana cena w Wielkiej Brytanii wynosi 3.999 funtów. Urządzenie ma być wyprodukowane w limitowanej serii 500 egzemplarzy i znaleźć się w sprzedaży już niedługo.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl