Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - odtwarzacz kW SACD (18.02.2005)

Po odtwarzaczu Tri-Vista SACD firma Musical Fidelity opracowała kolejny model obsługujący nośniki tego formatu - kW SACD. Nowy odtwarzacz wykorzystuje charakterystyczne dla tego producenta zasilacze z filtrującą cewką indukcyjną. Zasilacz tej konstrukcji ma za zdanie nie tylko wygładzić napięcie zasilania, ale też polepszyć wzajemną izolację urządzeń od zakłóceń przenoszonych poprzez ścieżki i kable zasilające. Poza tym sekcje do odtwarzania płyt SACD i CD są rozdzielone i każda ma też swój osobny zasilacz. Konwerter CA pracuje w trybie podwójnym różnicowym z częstotliwością 192 kHz (upsampling) i rozdzielczością 24 bity. W ramach kontoli jakości jeszcze w fabryce odtwarzacze przechodzą test, w trakcie którego pracują od 12 do 48 godzin.

Odtwarzacz kW SACD ma dwa równolegle funkcjonujące stopnie wyjściowe. Obydwa pracują w klasie A, jeden jest lampowy, a drugi tranzystorowy. Użytkownik może wybrać, z którego wyjścia chce skorzystać. Zalecana cena w Wielkiej Brytanii wynosi 3.999 funtów. Urządzenie ma być wyprodukowane w limitowanej serii 500 egzemplarzy i znaleźć się w sprzedaży już niedługo.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl