Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ROTEL - wzmacniacz zintegrowany RA-03 (7.02.2005)

RA-03 to nowy wzmacniacz zintegrowany Rotela. Sekcja przedwzmacniacza jest oparta na rozwiązaniach z modelu RA-02, natomiast sekcja wzmacniacza mocy na rozwiązaniach z końcówki mocy RB-03. Konstrukcja uwzględnia osobne prowadzenie ścieżek masy dla sygnału oraz zasilania. Specjalnie dobrane są też komponenty, z których wykonano wzmacniacz. Zastosowano między innymi nowy rodzaj amerykańskich rezystorów o niskim poziomie szumów. Wzmacniacze operacyjne w stopniu liniowym oraz w stopniu buforującym układy wejściowe od stopnia liniowego pochodzą z firmy Burr Brown. Stopnie mocy mają układy zabezpieczające przed przegrzaniem oraz niewłaściwym podłączenim kabli. Specjalnie zprojektowany jest też transformator. Wzmacniacz ma moc 70W na kanał, współczynnik tłumienia przy obciążeniu 8 omów równy 180. Czułość wejścia gramofonowego wynosi 2,5mV, a czułość wejść liniowych 150 mV. Wymiary urządzenia to 435 × 92 × 342 mm a masa wynosi 7.7 kg.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl