Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

I RIVER - odtwarzacze uniwersalne iMP-1000 i iMP-1100 (14.12.2004)

Firma MIP, dystrybutor przenośnych produktów multimedialnych iRiver zapowiedziała, że niebawem do sprzedaży wejdą nowe odtwarzacze z możliwością odtwarzania filmów w formatach komputerowych: DivX, Mpeg, Avi, Xvid. Produkty mają się znaleźć na rynku jeszcze w tym miesiącu.

Odtwarzacze korzystają z nośnikow CD-R i CD-RW i umożliwiają zarówno odczyt informacji audio/MP3 jak i video. W modelu iMP-1100 na płycie czołowej umieszczono kolorowy, 2-calowy wyświetlacz LCD. Urządzenia mają w standardzie wyjście TV-out dzięki czemu obraz video można oglądać na domowych telewizorach. Czas odtwarzania muzyki przewidziano na 36 godzin ciągłej pracy, a w przypadku filmów jest to 18 godzin. Urządzenia odczytują filmy w rozdzielczości 640x480 pikseli (30 klatek/sek). Oprócz tego do dyspozycji jest też wbudowane radio FM oraz pilot sterowania.

[zdjęcie odtwarzacza iMP-1100 - 43 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl