Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - wzmacniacz kW 750 (1.12.2004)

Począwszy od lutego 2005 roku w sprzedaży ma się znaleźć nowy wzmacniacz mocy firmy Musical Fidelity - kW 750. Jak sugeruje nazwa jest on konstrukcyjną pochodną oryginalnego wzmacniacza kW wyprodukowanego w limitowanej serii 75 egzemplarzy.

Nowy kW 750 ma imponującą moc wyjściową 750W na kanał na 8 omach i 1225W na obciążeniu 4-omowym. Zniekształcenia nie przekraczają 0,005% aż do 40kHz. Stosunek szygnał/szum wynosi 124 dB (krzywa A). Wzmacniacz stosuje płytkie sprzężenie zwrotne. Zamiast małej liczby dużych kondensatorów zastosowano baterie wielu małych kondensatorów umieszczonych blisko tranzystorów wyjściowych. Na kanał przypada 20 tranzysotrów wyjściowych. Transformatory są umieszczone w osobnej obudowie. Sugerowana cena detaliczna w Wielkiej Brytanii wynosi 5.999 funtów.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl