Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AUDIONOVA - kierunkowy interkonekt Proteus Silver Edition (1.12.2004)

Ostatnio na naszym rynku zadebiutował kolejny producent, firma Audionova specjalizująca się w okablowaniu audio. Wyroby Audionova są ręcznie kofekcjonowane, a do wszystkich połączeń wykorzystany jest lut z dodatkiem srebra. Najnowszym produktem Audionova jest kierunkowy interkonekt Proteus Silver Edition.

Jako przewodnika użyto miedzi o wysokiej czystości (99.999%) pokrytej warstwą czystego srebra. Interkonekt wyposażony jest w system AGS (system ekranowania o właściwej geometrii splotu). Ponieważ kabel ma pojedynczy ekran zewnętrzny, konieczne było oznaczenie kierunkowości. Sama żyła przewodząca izolowana jest spienionym izolatorem (low capacitance FPE). Dodatkowo izolację otacza kołnierz dielektryka charakteryzującego się bardzo wysokim tempem rozładowania (Double Insulating System). Ekran składa się z 192 żyłek o grubości 0.10mm a przewodnik z 63 żyłek o grubości 0.10mm. Izolacja zewnętrzna wykonana jest z elastycznej i trwałej powłoki PVC. Wysokiej jakości wtyki pokryte są grubą warstwą złota.

Kabel oferowany jest w dwóch długościach. Para przewodów o długości 0,5m kosztuje 289 zł. Para przewodów 1m ma cenę 329 zł.

[zdjęcie kabla Audionova Proteus Silver Edition - 61 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl