Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AUDIO SHOW - edycja 2004 (27.10.2004)

W dniach 13 i 14 listopada odbędzie się kolejna edycja warszawskiej wystawy Audio Show. W sobotę 13 listopada impreza będzie otwarta dla publiczności w godzinach 10.00-20.00, a w niedzielę 14 listopada od 10.00 do 18.00. Wystawcy będą prezentować swoje ekspozycje w hotelach Bristol (ul. Krakowskie Przedmieście 42/44) oraz Jan III Sobieski (Plac Zawiszy 1). Dojazd na wystawę jest prosty, nawet dla osób przyjeżdżających spoza Warszawy. Hotel Jan III Sobieski znajduje się przy tej samej ulicy, co Dworzec Centralny. Z tego dworca można dojechać każdym tramwajem jadącym Alejami Jerozolimskimi w stronę Ochoty (dwa przystanki). Do hotelu Bristol z Jana III Sobieskiego oraz z Dworca Centralnego najdogodniej dojechać autobusem linii 175. Można też korzystać z bezpłatnego przejazdu specjalnymi, kursującymi wahadłowo pomiędzy hotelami autobusami, które zapewnia organizator.

Wśród zapowiadanych marek sprzętu znajdują się między innymi: Thiel, McIntosh, Halcro, dCS, Bel Canto, EMM Labs, WLM (Wiener Lautsprecher Manufactur), Audio Note, Amplifon, Qba, Denon, Dali, Canton, Perreaux, Sonus Faber, Pass, Wadia. Dokładne plany hoteli, zawierające rozmieszczenie poszczególnych wystawców i przewodnik po wystawie w formie elektronicznej, można znaleźć na internetowej stronie wystawy www.audioshow.com.pl.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl