Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - nowe przedwzmacniacze w styczniu 2005 (20.10.2004)

Na styczeń 2005 firma Musical Fidelity zapowiada dwa nowe modele przedzmacniaczy. Model kW phono jest w istocie taki sam jak układ przedwzmacniacza gramofonowego w oryginalnym wzmacniaczu kW. Na przedniej ściance kW phono znajdą się przełączniki zarówno do wyboru czułości (MM/MC) oraz do wyboru krzywej korekcji (RIAA/IEC). Przewidywana brytyjska cena detaliczna to 1.999 funtów.

W tym samy miesiącu ma się też pojawić hybrydowy, produkowany w limitowanej serii przedwzmacniacz kW. W stosunku do przedwzmacniacza kW z roku 2003 ten z 2005 ma się charakteryzować przede wszystkim niższą ceną. Główne cechy konstrukcyjne to płytkie sprzężenie zwrotne, wysoka impedancja wejściowa równa 500komów przy jednoczesnym zachowaniu niskiej pojemności na wejściu. Jak podaje komunikat prasowy producenta, nie jest możliwe przesterowanie wejścia przez jakiekolwiek dostępne na rynku urządzenie audio. Wyjątkowo wydajny jest też stopień wyjściowy. Maksymalny prąd wynosi aż 5 amperów, a maksymalne napięcie 62V. Maksymalna moc wyjściowa wynosi aż 20W i jest niespotykanie duża jak na przedwzmacniacz. W zasadzie jest on nawet w stanie współpracować bezpośrednio z bardziej efektywnymi kolumnami. Przewidywana brytyjska cena detaliczna to 2.499 funtów.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl