Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AKG - słuchawki Hearo 888 Digital(6.09.2004)

Słuchawki bezprzewodowe Hearo 888 są już na rynku od kilku lat. Teraz firma AKG wprowadza nową wersję Hearo 888 Digital. Dzięki zastosowaniu transmisji cyfrowej nowy model pozwala uniknąć problemu wysokiego poziomu szumów spotykanego w bezprzewodowych słuchawkach korzystających z transmisji analogowej. Oprócz tego firmowe rozwiązanie AKG pod nazwą IVA (Individual Virtual Acoustics) pozwala na reprodukcję dźwięku wielokanałowego poprzez słuchawki. Transmiter nowego zestawu Hearo ma tryby pracy stereo, IVA stereo, Logic 7, Dolby Surround Pro Logic. Wyposażenie obejmuje wejście analogowe oraz koncentryczne wejście cyfrowe SPDIF. Transmiter ma też ładowarkę i spełnia zarazem funkcję stojaka na słuchawki. Dodatkowo można też do specjalnego gniazda włożyć kartę pamięci, na której zapisana jest charakterystyka dopasowana indywidualnie do słuchacza. Same słuchawki są takie same jak w zestawie Hearo 999 Audiosphere II. Ich brzmienie producent porównuje do modelu K240 Studio.

[zdjęcie AKG Hearo 888 Digital - 55 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl