Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - odtwarzacz A5 CD i wzmacniacz A5 (3.09.2004)

W listopadzie na rynek ma wejść nowy odtwarzacz CD firmy Musical Fidelity - model A5 CD. Będzie on wyprodukowany w limitowanej serii 1500 egzemplarzy. Jak zwykle w komunikacie prasowym producenta sporo miejsca poświęcono wyśrubowanym parametrom technicznym. Jitter jest na poziomie 135ps, liniowość 0,1 dB jest zachowana aż do poziomu -96dB, a separacja kanałów wynosi 105 dB. Wyjściowy stopień pracuje na lampie mu-Vista (6112). Przetwornik CA pracuje z rozdzielczością 24 bity i z upsamplingiem do 192kHz. Zalecana cena detaliczna w Wielkiej Brytanii to 1.499 funtów.

W tym samym miesiącu i w tej samej cenie co odtwarzacz CD, dostępny ma też być nowy wzmacniacz zintegrowany firmy. Jest to model A5 o mocy 250W. Szczytowa wartość prądu może osiągać 75A. Topologia układu wywodzi się z wcześniejszego modelu Nu-Vista 300. A5 wykorzystuje płytkie sprzeżenie zwrotne. Każdy kanał ma osobny zasilacz. Frontowa ścianka jest wykonana z aluminium w charakterystycznej dla Musical Fidelity estetyce.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl