Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

IRIVER - odtwarzacze MP3 serii iFP-800 (3.09.2004)

Firma MIP, autoryzowany dystrybutor iRiver, wprowadza do sprzedaży nową, luksusową serię przenośnych odtwarzaczy MP3 z wbudowaną pamięcią flash. Nowe modele z serii iFP-800 mają pamięć od 128MB do 1024MB. Najwyższe modele wykorzystują interfejs USB 2.0. Czas odtwarzania na jednej baterii typu AA wynosi do 40 godzin. W nowej serii szczególnie starano się dopracować stylistykę urządzeń. Jakość dźwięku pozostała na niezmienionym poziomie. Oprócz podstawowej funkcji odtwarzacza MP3, urządzenia mają też radio FM z możliwością programowanego nagrywania, dyktafon cyfrowy, mogą służyć jako przenośny dysk do przenoszenia danych, mają możliwość nagrywania z zewnętrznego źrodła dźwięku oraz możliwość podłączenia zewnętrznego mikrofonu. Ceny modeli mieszczą się w przedziale od 800 do 2400zł.

[zdjęcie iRiver iFP-895 - 37 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl