Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

B&W - WP-1, ASW-500, ASW-4000 (01.07.1999)

Gamę subwooferów B&W uzupełniły dwa nowe modele. ASW-500 to niewielki subwoofer, który można zastosować zarówno w zestawach hi-fi jak i kina domowego. Jest to konstrukcja aktywna, z 70-watowym wzmacniaczem i 25-centymetrowym głośnikiem. Wzmacniacz wykonano w oparciu o elementy dyskretne.
ASW-4000 to znacznie okazalszy model. Ma on 38-centymetrowy głośnik z membraną kevlarowo-papierową zapożyczoną z Nautilusa 801. Ma on podwójne zawieszenie i 10-centymetrową cewkę. Wzmacniacz tego aktywnego subwoofera ma 450W mocy. Obydwa subwoofery mają otwór bass-reflex typu Flowport (system małych wgłębień do redukcji turbulencji).

WP-1 to wodoopdporne kolumienki, które można stosować na zewnątrz. Jest to dwudrożna konstrukcja z kevlarową membraną głośnika niskośredniotonowego i 25-milimetrową metalową kopułką wysokotonową. Odtwarzanie basu wspomagają membrany bierne. Zestawy są też wyposazone w gwintowane otwory i uchwyt pozwalający na wiele różnych sposobów montażu.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl