Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MC INTOSH - nowe urządzenia do kina domowego (20.08.2004)

Amerykańska firma McIntosh wprowadza trzy nowe urządzenia do kina domowego. MC207 to 7-kanałowy wzmacniacz mocy. Każdy kanał ma moc 200 W i wykorzystuje tranzystory mocy Motoroli. Wzmacniacz ma selektor dostosowujący go do obciążeń 4 lub 8 omów. Dzięki zastosowaniu opracowanego przez McIntosha układu Dynamic Power Manager wzmacniacz jest jednak w stanie samodzielnie przełączyć swój tryb pracy kiedy musi dostarczyć dużej mocy do obciążenia o niskiej impedancji. Przełączeniu ulega w takim przypadku zarówno napięcie zasilania jak i polaryzacja.

MX135 określony przez producenta mianem "A/V Control Center" spełnia funkcje przedwzmacniacza i procesora sygnałów. Ma on zrównoważone jak też i niezrównoważone wejścia oraz wyjścia. Na wyposażeniu znajduje się wejście dla gramofonów z wkładką MM oraz pięć zestawów wejść video typu "component" oprócz wejść "composite" i S-Video. MX135 obsługuje ProLogic IIx, Dolby Digital EX, DTS-ES, NEO:6 oraz Stereo 96. MX135 wykorzystuje do cyfrowego przetwarzania sygnałów nowy układ Aureus z firmy Texas Instruments. Aureus jest najszybszym procesorem DSP i wykonuje do 1200 milionów operacji zmiennoprzecinkowych na sekundę. Opcjonalnie można też zainstalować w MX135 moduł tunera AM/FM.

Na wrześniowej wystawie CEDIA zaprezentowany ma też być uniwersalny odtwarzacz MVP861. Obsługuje on płyty CD, SACD, DVD oraz DVD-A. Dekoduje też sygnały Dolby Digital i DTS. Do obsługi sygnałów PCM i DSD używane są osobne przetworniki CA. Wyposażenie obejmuje niezrównoważone oraz zrównoważone wyjście audio, a także wyjścia video component, composite, S-video.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl