Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BLUETAKE - bezprzewodowe słuchawki Bluetooth (30.07.2004)

W dystrybucji Konsorcjum FEN pojawiły się bezprzewodowe słuchawki Bluetake i-PHONO Bluetooth. Zestaw składa się ze słuchawki (BT420 Bluetooth Hi-Fi Sports Headphone) oraz nadajnika (BT430 Bluetooth Hi-Fi Audio Dongle). Audio Dongle pozwala na transmisję dźwięku stereo z dowolnego źródła wyposażonego w standardowe wyjście jack 3,5 mm (walkman, MP3 / MD / CD player, Pocket PC, Tablet PC itp.) na odległość do 10 metrów. i-PHONO pozwala także na komunikację za pomocą telefonu komórkowego wykorzystującego technologię Bluetooth Headset lub Hands-free. Istnieją też takie możliwości jak podłączenie 5 urządzeń Bluetooth (multi-pairing), czy odbiór połączenia telefonicznego podczas słuchania muzyki. W słuchawkę wbudowany jest też składany mikrofon. Prędkość transmisji danych wynosi 1 Mbps, natomiast pasmo pracy 2.4-2.483GHz.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl