Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - przedwzmacniacz i wzmacniacz mocy w serii X na jesieni (7.07.2004)

Na wrzesień zaplanowane jest wprowadzenie do sprzedaży nowego przedwzmacniacza Musical Fidelity X-PreV3. Zalecana cena detaliczna tego urządzenia w Wielkiej Brytanii równa jest 799 funtów.

X-Pre V3 wykorzystuje w swoim układzie elektronicznym elementy dyskretne. Zastosowano płytkie sprzężenie zwrotne. Parametry techniczne są wyśrubowane. Zniekształcenia wynoszą około 0,0035% dla 10V w paśmie od 20Hz do 30kHz. Wejście liniowe jest bardzo odporne na przesterowanie, a maksymalny poziom na wyjściu wynosi aż 31V. W połączeniu z niską impedancją wyjściową daje to bardzo duże możliwości w zakresie sterowania wzmacniaczy mocy. Wewnętrznie przedwzmacniacz wykorzystuje topologię dual-mono.
Również we wrześniu ma wejść do sprzedaży wzmacniacz mocy Musical Fidelity X-P200. Zalecana cena detaliczna tego urządzenia w Wielkiej Brytanii równa jest 899 funtów.

X-P200 konstrukcyjnie wywodzi się z modelu Nu-Vista M3. Wzmacniacz zapewnia 2 x 120W przy małych zniekształceniach. Po zmostkowaniu wzmacniacz możne pracować jako monoblok o mocy 260W. Separacja kanałów wynosi 88 dB. W X-P200 zastosowano płytkie sprzężenie zwrotne.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl