Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - nowy przetwornik CA na jesieni (30.06.2004)

X-DACV3 to nowy przetwornik cyfrowo-analogowy brytyjskiej firmy Musical Fidelity. Zalecana cena detaliczna tego urządzenia w Wielkiej Brytanii równa jest 399 funtów. Wprowadzenie tego modelu sprzedaży zaplanowane jest na wrzesień.

X-DAC V3 wykorzystuje nowe układy scalone firmy Burr-Brown (DSD1792 i SRC4192/3). Ich zastosowanie pozwala na uzyskanie parametrów technicznych lepszych niż w poprzednich modelach konwerterów Musical Fidelity takich jak A324 oraz Tri-Vista 21 DAC. Według komunikatu prasowego producenta parametry X-DAC V3 (stosunek sygnał/szum: -121dB, THD: 0,002%, jitter: 135, separacja 110 dB) przewyższają wszystkie dostępne na rynku odtwarzacze CD. Na płytce znajdują się osobne zasilania dla sekcji analogowej, sekcji cyfrowej, oraz innych układów.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl