Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

LINN - przedwzmacniacz Exotik (31.05.2004)

Exotik to nowy, wielokanałowy przedwzmacniacz firmy Linn, który niebawem pojawi się w sprzedaży. Technicznie wywodzi się on z modelu Klimax Kontrol. Exotik jest przeznaczony do pracy zarówno z sygnałami dwuknałowymi jak i wielokanałowymi. We wrześniu ma się pojawić cyfrowa wersja tego urządzenia - Extotik+DA - z dodatkowym, cyfrowym modułem do przetwarzania głównych typów sygnałów takich jak Dolby Digital 5.1, Dolby Digital EX, Dolby Pro Logic II, AAC Surround, MPEG Surround, DTS Surround, DTS 96/24, DTS CD, DTS EX. Obydwie wersje Exotika mają gniazda z wejściami i wyjściami RC5 do współpracy z innymi komponentami Linn'a.

Masa urządzenia wynosi 3,5 kg a jego wymiary są następujące: 80 x 381 x 368 mm (WSG). Exotik ma sześć wejść analogowych (włączając w to grupę 5.1). Exotik+DA ma też dodatkowo 3 wejścia Toslink i 3 wejścia SPDIF Cinch. Na wyposażeniu znajduje się analogowe wyjście 7.1 oraz jedna para gniazd wyjściowych do nagrywania. Impedancje wejść analogowych wynoszą 10 komów a impedancje wyjść analogowych 330 omów. Cyfrowa wersja urządzenia ma też po jednym wyjściu Toslink i Cinch. Głosność jest regulowana w zakresie 100 dB ze skokiem 0,5 dB. Zalecana cena europejska wynosi 2.300 Euro plus VAT.

[zdjęcie przedwzmacniacza Exotik - 51 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl