Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - nowa wersja lampowego bufora (17.05.2004)

X-10V3 to nowy bufor lampowy firmy Musical Fidelity. Jest to następca podobnego urządzenia sprzed kilku lat (X-10D). X-10 można podłączyć pomiędzy odtwarzacz CD a wzmacniacz, pomiędzy przedwzmacniacz a wzmacniacz mocy, a także w pętli magnetofonowej wzmacniacza zintegrowanego. Nowy bufor wykorzystuje militarną lampę 6112 (mu-vista). Impedancja wejściowa wynosi aż 500 komów, stanowi więc bardzo łatwe obciążenie. Zaś impedancja wyjściowa wynosi 33 omy co z kolei pozwala łatwo wysterować obciążenie i długie kable połączeniowe. Nowy X-10 będzie osiągalny w ograniczonej ilości 4850 sztuk ze względu na limitowane zapasy lamp potrzebnych do jego produkcji. Zalecana cena detaliczna w Wielkiej Brytanii wynosi 299 funtów.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl