Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - wzmacniacz zintegrowany kW 500 (7.04.2004)

Najnowszy produkt brytyjskiej firmy Musical Fidelity to wzmacniacz zintegrowany kW 500. Wykorzystuje on między innymi przeznaczone do zastosowań militarnych lampy 6112 (mu-vista). Mają one parametry lepsze od stosowanych wcześniej trivistorów. Wzmacniacz będzie wyprodukowany w limitowanej serii 500 egzemplarzy.

Podobnie jak w wielu poprzednich produktach Musical Fidelity, także w kW 500 transformatory zostały zamknięte w osobnej obudowie, aby można je było oddalić od układu elektronicznego wzmacniacza i zredukować powodowane przez nie zniekształcenia. Stopnie mocy są całkowicie monofoniczne, z osobnymi płytkami, transformatorami i radiatorami. Wzmacnaicz ma moc 500W na obciążeniu 8 omów i blisko 1000 W na obciążeniu 4 omy, a w szyczycie może dostarczyć prąd około 100 amperów. Cena wzmacniacza na rynku brytyjskim wynosi 3.995 funtów.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl